Katalóg produktov

Je zoznam existujúcich produktov, roztriedených do príslušných kategórií podľa typu produktu. V katalógu produktov sa môžte orientovať podľa ľavého menu v ktorom sú produkty roztriedené podľa typu, prípadne použiť vyhľadávanie, odkaz umiestený v ľavo.

 

Skladové zásoby

Je zoznam ponúkaných produktov a ich momentálny stav zásob. Stav zásob sa priebežne mení, pravidelne aktualizuje a dopĺňa. Pre bližšie informácie prosím kontaktujte nás pomocou kontaktých informácii uvedených na stránke Kontakt, prípadne využite kontaktný formulár umiestnený v spodnej časti stránky.

 

Technický popis

V tejto sekcii nájdete detailné informácie o našich produktoch, užitočné vysvetlenia typových označení armatúr, materialy používané na ich výrobu a ich popis, ovladánie armatúr a iné.

 

Objednávka

Je závezná objednávka vybraných produktov. V objednávke môzete vidieť jednak produkty, ktoré sa chystáte objednať, ale aj ich jednotlivé množstvá. Špecifické pripomienky k objednávke, prípadne iné požiadavky prosím napíšte do špecifikácie, ktorá sa zobrazí po kliknutí na tlačidlo Špecifikácia. Pre návrat na zoznam produktov slúži to isté tlačidlo.

 

Dopyt

Dopyt slúži na získanie informácii o vybraných produktoch. K jednotlivým produktom sa dajú napísať komentáre, prípadne detailnejšiu špecifikáciu Vašich požiadaviek môžete zapísať do Špecifikácie, do ktorej sa dostanete po kliknutí na tlačidlo Špecifikácia. Pre návrat na zoznam objednaných produktov, slúži to isté tlačidlo.